O firme

História

budova_robopac

Počiatky firmy siahajú až do roku 1980, kedy ROBOPAC, ako malá firma, začala výrobu ovinovacieho robota, čo bol inovatívny nápad, ktorý bol neskôr patentovaný po celom svete. Revolučný robotický stroj bol vybavený nabíjateľnými batériami a nárazníkom a ovinoval produkty z akejkoľvek veľkosti do prieťažnej stretch fólie pre stabilizáciu nákladu. Veľký úspech tohto stroja po celom svete predurčilo spoločnosť plne sa venovať oboru poloautomatického ovinovanie do stretch fólie a vyvinúť širokú škálu ovinovacích strojov s točňou, horizontálnych ovinovacích strojov a lepiacich strojov. Dnes je ROBOPAC svetovým lídrom v odbore balenie do stretch fólie s produkciou viac ako 5000 strojov za rok.

 

Robopac

predvadeci_mistnost_robopacFirma ROBOPAC ako líder v oblasti poloautomatické ovinovanie a horizontálne ovinovanie do stretch fólie dosiahla s výrobou viac ako 5000 strojov ročne na vrchol trhu. Export predstavuje viac ako 70% produkcie do hlavných svetových destinácií ako je: Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Portugalsko, Grécko, Švajčiarsko, Rakúsko, škandinávske krajiny, krajiny Beneluxu, Stredného a Ďalekého východu, Oceánie, USA, Kanada, Mexiko a južná Amerika. Spoločnosť vlastní obchodnú sieť v Taliansku a v zahraničí a viac než 250 aktívnych distribútorov, čo predstavuje jednu z najsilnejších stránok firmy.

 

AetnaGroup

Skupina AetnaGroup vyrába a predáva ovinovacie stroje, baliace stroje do zmrštiteľnej
vyroba_robopacfólie, lepiace a skladacie stroje vo všetkých stupňoch automatizácie s pôsobnosťou po celom svete. Skupina má viac ako 400 zamestnancov z toho 80 servisných technikov zapojených do popredajného oddelenia podpory predaja s ročným obratom viac ako 85 miliónov eur. AetnaGroup číta 5 výrobných závodov, 4 obchodné značky ROBOPAC, ROBOPAC SISTEMI, DIMAC a PRASMATIC, medzinárodná sieť 450 diler a distribútorov a 6 dcérskych spoločností ktoré sa nachádzajú vo Francúzsku, Veľkej Británii, Nemecku, USA, Rusku a Číne. Skupina AetnaGroup s viac než 100 tisíc predaných strojov a inštaláciami po celom svete, ponúka širokú škálu riešení a služieb v oblastí baliaceho a ovinovacieho priemyslu.

 

Zastúpenie pre SR a ČR

predvadeci_mistnost_robopacVýhradné zastúpenie firmy ROBOPAC pre Slovenskú a Českú republiku zabezpečuje firma Milan Ligocki UNIPACK. Dlhoročné skúsenosti s predajom ovinovacích a baliacich strojov, zaistené prvotriednym servisom, dáva firme UNIPACK značný konkurenčný náskok. Firma Unipack ponúka celú škálu ovinovacích strojov firmy ROBOPAC, od poloatomatických až po plne automatické ovinovacie stanice vrátane príslušenstvo, dopravníkových systému a automatického riadenia na mieru.

 

 

Servis UNIPACK

predvadeci_mistnost_robopacZáručný a pozáručný servis vykonáva výhradný dodávateľ baliacich strojov firmy ROBOPAC pre Slovenskú a Českú republiku, firma Milan Ligocki UNIPACK. Servisné stredisko firmy UNIPACK číta tím technikov a popredajný podopra, ktorý sa snaží operatívne reagovať na potreby zákazníka. Rozsiahly sklad náhradných dielov firmy dáva možnosť bezprostrednej opravy baliaceho stroja bez nežiadúcich prieťahov. Servisní technici firmy UNIPACK sú pripravení k výjazdu a oprave stroja priamo v prevádzke Vášho podniku alebo na centrále firmy v Třinci.