Ovíjací robot MASTER PLUS M110 PDS

Ovíjací robot MASTER PLUS M110 PDS je nová generácia ekonomických samohybných stretch strojov firmy ROBOPAC. MASTER PLUS M110 PDS ovíja rýchlosťou až 65 m / min., Ovinie až 250 paliet na jedno nabitie batérie a předepíná stretch fóliu o 250% systémom PDS. Firma UNIPACK je výhradný zástupca firmy ROBOPAC pre Českú a Slovenskú republiku, súčasťou ponuky pre ovíjací stroj je záručný aj pozáručný servis. Výhody: Ovíjací robot je z radu ekonomických samohybných baliacich strojov talianskej firmy ROBOPAC, robot „MASTER PLUS“. Nový ovládací panel s 3,5″ displejem, který umožňuje široké nastavení způsobu ovijení. MASTER je určený pre typicky priemyselné využitie, jednoduchý na obsluhu pre rôzne a náročné pracovné podmienky. PDS – systém úspory fólie-fixný systém predpínanie 250% pomôcou2 valcov s elektromagnetickou kontrolou ťahu. Ovíjacia robot – PDS jednotka s voliteľne prepínaním 150, 200 alebo 300%. Je vybavený zvukovou signalizáciou štartu, svetelnou signalizáciu viditeľnou v priebehu baliaceho cyklu. Okamžité zastavenie tlačidlom alebo núdzové nárazníky zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti. Ovíjacia robot MASTER je kompaktný baliaci nástroj založený na dlhoročných skúsenostiach firmy ROBOPAC a viac ako 25 000 predaných robotov po celom svete.

Dopytový formulár

Ovíjací robot MASTER PLUS M110 PDS je nová generácia ekonomických samohybných stretch strojov firmy ROBOPAC. MASTER PLUS M110 PDS ovíja rýchlosťou až 65 m / min., Ovinie až 250 paliet na jedno nabitie batérie a předepíná stretch fóliu o 250% systémom PDS. Firma UNIPACK je výhradný zástupca firmy ROBOPAC pre Českú a Slovenskú republiku, súčasťou ponuky pre ovíjací stroj je záručný aj pozáručný servis.

Výhody:

  • Ovíjací robot je z radu ekonomických samohybných baliacich strojov talianskej firmy ROBOPAC, robot „MASTER PLUS“.
  • Nový ovládací panel s 3,5″ displejem, který umožňuje široké nastavení způsobu ovijení.
  • MASTER je určený pre typicky priemyselné využitie, jednoduchý na obsluhu pre rôzne a náročné pracovné podmienky.
  • PDS – systém úspory fólie-fixný systém predpínanie 250% pomôcou2 valcov s elektromagnetickou kontrolou ťahu.
  • Ovíjacia robot – PDS jednotka s voliteľne prepínaním 150, 200 alebo 300%.
  • Je vybavený zvukovou signalizáciou štartu, svetelnou signalizáciu viditeľnou v priebehu baliaceho cyklu.
  • Okamžité zastavenie tlačidlom alebo núdzové nárazníky zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti.
  • Ovíjacia robot MASTER je kompaktný baliaci nástroj založený na dlhoročných skúsenostiach firmy ROBOPAC a viac ako 25 000 predaných robotov po celom svete.

Parametre

Zobraziť detail produktu Video
Zobraziť detail produktu Video