Ovíjací robot MASTER PLUS M80 FRD

Ovíjací robot Master M80 FRD je nová generácia ekonomických samohybných stretch strojov firmy ROBOPAC. Master M80 FRD ovíja rýchlosťou až 65 m/min., ovíja až 150 paliet na jedno nabitie batérie napína stretch fóliu mechanickým systémom FRD. Firma UNIPACK je výhradný zástupca firmy ROBOPAC pre Českú a Slovenskú republiku , súčasťou ponuky pre ovíjací stroj je záručný aj pozáručný servis. Výhody: Ovíjací robot je z rady ekonomických samohybných baliacich strojov Talianske firmy ROBOPAC, robot „Master“. Nový ovládací panel s 3,5 „displejom, ktorý umožňuje široké nastavenie spôsobu ovíjania. Master je určený pre priemyselné využitie, jednoduchý na obsluhu pre rôzne náročné pracovné podmienky. Ovíja tovar na paletách, FRD (systém úspory fólie-napínanie pomocou 1 valca). Je vybavený zvukovú signalizáciu štartu, svetelnou signalizáciu viditeľnou v priebehu baliaceho cyklu. Okamžité zastavenie tlačidlom alebo núdzové nárazníky zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti. Ovíjacia robot Master je kompaktný baliací nastroj založený na dlhoročných skúsenostiach firmy ROBOPAC viac ako 25 000 predaných robotov po celom svete.

Dopytový formulár

Ovíjací robot Master M80 FRD je nová generácia ekonomických samohybných stretch strojov firmy ROBOPAC. Master M80 FRD ovíja rýchlosťou až 65 m/min., ovíja až 150 paliet na jedno nabitie batérie napína stretch fóliu mechanickým systémom FRD. Firma UNIPACK je výhradný zástupca firmy ROBOPAC pre Českú a Slovenskú republiku , súčasťou ponuky pre ovíjací stroj je záručný aj pozáručný servis.

Výhody:

  • Ovíjací robot je z rady ekonomických samohybných baliacich strojov Talianske firmy ROBOPAC, robot „Master“.
  • Nový ovládací panel s 3,5 „displejom, ktorý umožňuje široké nastavenie spôsobu ovíjania.
  • Master je určený pre priemyselné využitie, jednoduchý na obsluhu pre rôzne náročné pracovné podmienky.
  • Ovíja tovar na paletách, FRD (systém úspory fólie-napínanie pomocou 1 valca).
  • Je vybavený zvukovú signalizáciu štartu, svetelnou signalizáciu viditeľnou v priebehu baliaceho cyklu.
  • Okamžité zastavenie tlačidlom alebo núdzové nárazníky zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti.
  • Ovíjacia robot Master je kompaktný baliací nastroj založený na dlhoročných skúsenostiach firmy ROBOPAC viac ako 25 000 predaných robotov po celom svete.

Parametre

Zobraziť detail produktu Video

Podobné produkty

Zobraziť detail produktu Video